Alenka Jeraj

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 3940 glasov v okraju Ljubljana Vič - Rudnik I
Število mandatov: 4
Prejšnji status: generalna sekretarka SDS
Izobrazba: gimnazijska maturantka
Starost: 46 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
12. 4. 2019
Govorila na 31. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
27. 3. 2019
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
25. 3. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
22. 3. 2019
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Govorila na 29. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
Zastavila vprašanje v zvezi z razmerami na področju družinske medicine, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade v funkciji ministra za zdravje.
21. 3. 2019
Govorila na 9. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 9. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govorila na 9. nujna seja Odbor za zdravstvo
18. 3. 2019
Govorila na 8. nujna seja Odbor za pravosodje
8. 3. 2019
Glasovala PROTI Glasovanje: 8.3.2019 []
Govorila na 5. redna seja Državni zbor
6. 3. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z razmerami na področju družinske medicine, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade v funkciji ministra za zdravje.
31. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z neplačevanjem prispevkov za zaposlene v javni upravi, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za javno upravo.
30. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z mirovanjem statusa vrhovnega sodnika Miodraga Đorđevića, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s številom zaposlenih v državni in javni upravi ter potrebnimi sredstvi za njihove plače, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
22. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zaupanjem v sodstvo in sodstvu, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
Zastavila vprašanje v zvezi s prostovoljstvom, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z minimalno plačo, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s prijavo bivališča, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s finančnimi posledicami dogovora o povišanju plač v javnem sektorju, na katerega mora odgovoriti Vlada.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z najdbo posmrtnih ostankov, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
25. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z vračilom socialnih prejemkov, na katerega mora odgovoriti Vlada.
12. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s 3. odstavkom 17. člena Zakona o RTVS, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
3. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z napredovanji v času opravljanja tekočih poslov, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Alenka Jeraj
Povprečje
Največ
13%
13
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120