Aljaž Kovačič

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejel 954 glasov v okraju Ormož
Število mandatov: 1
Prejšnji status: predsednik Odbora za socialna in zdravstvena vprašanja Študentske organizacije Slovenije
Izobrazba: magister profesor zgodovine in magister profesor pedagogike
Starost: 30 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

17. 7. 2019
Govoril na 11. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govoril na 11. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
12. 7. 2019
11. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
10. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
1. 7. 2019
Govoril na 10. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govoril na 10. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govoril na 10. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govoril na 10. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
Govoril na 10. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
20. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
19. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
18. 6. 2019
28. 5. 2019
22. 5. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

21. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s ceno in kvaliteto šolske malice, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
6. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s plačilom turistične takse študentov, ki zaradi prostorske stiske v študentskih domovih živijo v hostlih, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
27. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z reševanjem stanovanjske problematike, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z zaposlovanjem mladih žensk, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Aljaž Kovačič
Povprečje
Največ
4%
4
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Aljaž Kovačič
Povprečje
Največ
100%
100
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100