Andrej Rajh

SAB

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SAB
Prejel 500 glasov v okraju Maribor VI
Število mandatov: 1
Prejšnji status: odgovorni projektant in vodja projektov - HSE Invest
Izobrazba: magister gradbenih znanosti
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem ukrepov protipoplavne zaščite, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
Zastavil vprašanje v zvezi z gradnjo hidroelektrarn na reki Muri, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
10. 4. 2019
Govoril na 25. redna seja Odbor za zunanjo politiko
5. 4. 2019
Govoril na 38. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govoril na 38. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
3. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
29. 3. 2019
Govoril na 37. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
19. 3. 2019
Govoril na 9. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
15. 3. 2019
Govoril na 35. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije
11. 3. 2019
Govoril na 9. nujna seja (skupna seja) Odbor za finance

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z gradnjo hidroelektrarn na reki Muri, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem ukrepov protipoplavne zaščite, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sistemom javnega naročanja, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z nedovoljenimi posegi v prostor, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ustreznim hlajenjem prostorov zdravstvenih zavodov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z energetsko revščino, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Andrej Rajh
Povprečje
Največ
6%
6
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Andrej Rajh
Povprečje
Največ
96.978021978022%
97
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100