Andrej Šircelj

SDS

koalicija

NEAKTIVEN

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 3872 glasov v okraju Logatec
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister pravnih znanosti
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

19. 3. 2020
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
Govorila na 32. izredna seja Državni zbor
5. 3. 2020
29. 1. 2020
27. 1. 2020
NI glasovala za Dnevni red v celoti
22. 1. 2020
Govorila na 47. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 50. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 47. redna seja Odbor za zunanjo politiko
20. 12. 2019
18. 12. 2019
16. 12. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
13. 12. 2019
Govorila na 30. nujna seja Odbor za finance
Govorila na 30. nujna seja Odbor za finance
Govorila na 30. nujna seja Odbor za finance
Govorila na 30. nujna seja Odbor za finance
Govorila na 30. nujna seja Odbor za finance
29. 11. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
26. 11. 2019
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s finančnimi posledicami sporazuma s stranko Levica, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
20. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s poimenovanjem slovenskih krajev v italijanščini na zemljevidih Furlanije Julijske Krajine, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izstopom Velike Britanije iz Evropske Unije, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s spoštovanjem fiskalnih pravil, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
20. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z javnofinančnim stanjem, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Andrej Šircelj
Povprečje
Največ
5%
5
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Andrej Šircelj
Povprečje
Največ
74.5293466223699%
75
89.6712980345501%
90
99.8892580287929%
Meira Hot
100

Članstva