Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Anita Koleša

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljena z 3088 glasovi v Šentjur
Število mandatov: 1
Prejšnji status: vodja območne izpostave Javnega sklada za kulturne dejavnosti
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 57 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
NI glasovala za Dnevni red v celoti
23. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
21. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
20. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
Govorila na 39. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Anita Koleša
Povprečje
Največ
92.2330097087379%
92
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Anita Koleša
Povprečje
Največ
95.970695970696%
96
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

16. 3. 2018
15. 9. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s kulturnimi predstavništvi drugih držav v Sloveniji in slovenskimi kulturnimi predstavništvi v tujini na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve, minister za kulturo.
17. 3. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi z zaprtjem in preoblikovanjem poštnih uradov na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, ministrica za finance.
10. 2. 2017
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo Strategije razvoja Slovenije na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.
9. 12. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s pobudo WiFi4EU na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
14. 10. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s prikritimi vojnimi grobišči na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
16. 9. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s helikoptersko nujno medicinsko pomočjo na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje, ministrica za obrambo.
10. 6. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi z rudnikom živega srebra v Idriji na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
22. 1. 2016
Zastavila vprašanje v zvezi s študijo izvedljivosti o reševanju TUŠ-a na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
16. 10. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z vključevanjem otrok, katerih materni jezik ni slovenščina, v slovenski izobraževalni sistem na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
12. 6. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z Uredbo o komunalnih odpadkih na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
28. 4. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem mladih na področju kulture na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
27. 2. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem v javnem sektorju na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z izvedbo protipoplavnega projekta povezanega z izgradnjo te ceste na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo, ministrica za okolje in prostor.
17. 10. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z delovanjem Akademskega pevskega zbora Tone Tomšič in Akademske folklorne skupine France Marolt na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Anita Koleša
Povprečje
Največ
15%
15
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Članstva