Anja Bah Žibert

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 4163 glasov v okraju Novo mesto I
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa pedagoške fakultete
Starost: 46 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s stanjem v SV, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
Zastavila vprašanje v zvezi z invalidskimi pokojninami, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 4. 2019
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko povišanja turistične takse in uvedbo promocijske takse, ki so jo izpostavili kampi iz Posočja, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
28. 3. 2019
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
27. 3. 2019
26. 3. 2019
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
Govorila na 6. redna seja Državni zbor
25. 3. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
Zastavila vprašanje v zvezi z nezakonitim opravljanjem funkcije v Programskem svetu RTV Slovenija, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z delovanjem Programskega sveta RTV Slovenija, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
21. 3. 2019
Govorila na 8. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 8. redna seja Mandatno-volilna komisija
Govorila na 8. redna seja Mandatno-volilna komisija
19. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z denacionalizacijskimi postopki, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nadzorom nad delom izvršiteljev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 3. 2019
Govorila na 7. redna seja Odbor za pravosodje
Govorila na 7. redna seja Odbor za pravosodje
Govorila na 7. redna seja Odbor za pravosodje
8. 3. 2019
NI glasovala za Glasovanje: 8.3.2019 []

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s stanjem v SV, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
Zastavila vprašanje v zvezi z invalidskimi pokojninami, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko povišanja turistične takse in uvedbo promocijske takse, ki so jo izpostavili kampi iz Posočja, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
25. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nezakonitim opravljanjem funkcije v Programskem svetu RTV Slovenija, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z delovanjem Programskega sveta RTV Slovenija, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
19. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z denacionalizacijskimi postopki, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nadzorom nad delom izvršiteljev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s položajem starostnikov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
22. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vrstami in stopnjami telesnih okvar, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi z nadzorom nad delom na območju Policijske uprave Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
5. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s promocijo zdravja v delovnem okolju, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
30. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z ukrepanjem v primeru prinosa orožja v osnovno šolo, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zagotavljanjem varnosti ob tihotapljenju in nezakonitih migracijah, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
23. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z reševanjem stanovanjskega problema upokojenih policistov in uslužbencev ministrstva, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
3. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nedopustno politično indoktrinacijo na Gimnaziji Bežigrad, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z otroško in mladinsko ortodontijo, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
21. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z oglaševanjem državne sekretarke na izboru za najvplivnejše pravnike, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Anja Bah Žibert
Povprečje
Največ
19%
19
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Anja Bah Žibert
Povprečje
Največ
87.3626373626374%
87
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100