Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Anže Logar

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Izvoljen z 3140 glasovi v Ljubljana Vič-Rudnik IV
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalec na Ministrstvu za zunanje zadeve
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 42 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
Govoril na 62. izredna seja Državni zbor
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
22. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Anže Logar
Povprečje
Največ
82.5242718446602%
83
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Anže Logar
Povprečje
Največ
61.971361971362%
62
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

5. 1. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z izjavami ministra za zunanje zadeve v oddaji Odmevi na katerega mora odgovoriti Vlada.
28. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z zvišanjem plač upravi in predsednici Slovenskega državnega holdinga na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z rešitvami za podporo dokumentnim procesom v državni upravi na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
11. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z obstoječimi rešitvami za podporo upravljanju dokumentarnega gradiva na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
Zastavil vprašanje v zvezi s sistemi za podporo upravljanja dokumentarnega gradiva na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
7. 12. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z uveljavljanjem arbitražnega sporazuma na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
10. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z dogajanjem v javnem zavodu Slovenska filharmonija na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
27. 10. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s preiskavo pranja denarja in financiranja terorizma prek naše državne NLB v zadevi Farrokh na katerega mora odgovoriti ministrica za notranje zadeve.
13. 10. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z bančno luknjo na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
7. 7. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z NLB, d.d. na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
19. 5. 2017
19. 4. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z avtonomijo javnega zavoda Slovenska filharmonija na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
6. 4. 2017
17. 3. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z avtonomijo javnega zavoda Slovenska filharmonija na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
30. 1. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s prometno infrastrukturo na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 1. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z NLB d.d. na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
20. 12. 2016
Zastavil vprašanje z imenovanjem na državne funkcije na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
19. 12. 2016
9. 12. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z varovanjem kulturne dediščine na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
14. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko mladih na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s stroški neuspešne kandidature za generalnega sekretarja OZN na katerega mora odgovoriti Vlada.
10. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembami OPN na katerega mora odgovoriti Vlada.
9. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s partnerskimi projekti na katerega mora odgovoriti Vlada.
8. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s statističnimi podatki na področju sociale na katerega mora odgovoriti Vlada.
7. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s plačilom odškodnine na katerega mora odgovoriti Vlada.
4. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z metodologijo izračuna bančne luknje na katerega mora odgovoriti Vlada.
3. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z odločitvijo ustavnega sodišča glede novele ZBan-1 na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom notranje bančne kriminalitete na katerega mora odgovoriti Vlada.
2. 11. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom bančne kriminalitete na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z velikostjo »bančne luknje« na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
5. 10. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s Fiskalnim svetom na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
16. 9. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z NLB d.d. na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo v funkciji ministra za finance.
8. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z odkrivanjem in pregonom bančne kriminalitete na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
1. 7. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z naložbami iz katerih se mora NLB d.d. postopno umakniti na katerega mora odgovoriti minister za finance.
10. 6. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s kadrovsko politiko SDH na katerega mora odgovoriti minister za finance.
13. 5. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z uvedbo postopka revizije domnevno nezakonito pridobljenega gradbenega dovoljenja na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
3. 5. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s plasiranjem presežnih sredstev države na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z imenovanjem direktorja družbe Nafta Lendava na katerega mora odgovoriti minister za finance.
19. 4. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko pripojitve Probanke in Factor banke k DUTB na katerega mora odgovoriti minister za finance.
31. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z dodatnimi pojasnili na odgovor na pisno poslansko vprašanje na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z zneski depozitov za Probanko in Factor banko na katerega mora odgovoriti minister za finance.
29. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z državnimi depoziti na katerega mora odgovoriti minister za finance.
24. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s finančnimi podatki, vezanimi na Probanko in Factor banko na katerega mora odgovoriti minister za finance.
9. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z ustanovitvijo slovenskega kulturnega centra v Berlinu na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
7. 3. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s podatki o knjigovodski vrednosti NLB d.d. in njenih podružnic na katerega mora odgovoriti minister za finance.
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z lokacijami za migrantske namestitvene centre na katerega mora odgovoriti ministrica za notranje zadeve.
22. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s podatki vezanimi na Probanko in Factor banko na katerega mora odgovoriti minister za finance.
16. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s pripojitvijo Probanke in Factor banke k DUTB na katerega mora odgovoriti minister za finance.
9. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z dopisom ministrstva na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
Zastavil vprašanje v zvezi z imenovanjem predsednika nadzornega sveta NLB d.d. na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z dopisom ministrstva na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z dodatki za delovno uspešnost v UKC Ljubljana na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
23. 12. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s kandidaturo za generalnega sekretarja OZN na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
11. 12. 2015
10. 12. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s sredstvi za izobraževanje v okviru Centra za izobraževanje v pravosodju na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
13. 11. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s kadrovanjem v institucijah, ki upravljajo z državnim premoženjem na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembo namembnosti kmetijskih zemljišč na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
3. 11. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s pogodbo družbe NEOS svetovanje z DUTB na katerega mora odgovoriti minister za finance.
16. 10. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s sodelovanjem sodne veje oblasti z zakonodajno vejo oblasti pri preiskovanju bančne luknje na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
29. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s propadanjem bežigrajskega Plečnikovega stadiona na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s kršitvijo Zakona o javnih financah v primeru nakazila sredstev za Probanko in Factor banko na katerega mora odgovoriti minister za finance.
10. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s sprejemom dodatnega števila beguncev na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
24. 8. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s stanji depozitov na katerega mora odgovoriti minister za finance.
19. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s pobranimi dajatvami na motorna vozila na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z odhodom velikega tehnološkega podjetja Hewlett-Packard iz Slovenije na katerega mora odgovoriti Vlada.
18. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z visokimi predstavniki za nasledstvo ter Koordinacijskimi odbori za vprašanja nasledstva na katerega mora odgovoriti minister za finance, minister za zunanje zadeve.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z vstopom na ozemlje Ruske federacij na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
4. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z Revizijskim poročilom izredne notranje revizije finančnega poslovanja Komisije za preprečevanje korupcije na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo, ministrica za notranje zadeve, minister za pravosodje.
29. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s poročilom Evropske komisije o Sloveniji na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo, ministrica za notranje zadeve, minister za pravosodje.
Zastavil vprašanje v zvezi z avtorskimi in podjemnimi pogodbami na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
15. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z izpolnitvijo napovedi iz Načrta razvojnih programov za leto 2016 na katerega mora odgovoriti minister za finance.
14. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s pogajanji za plačni sistem javnih uslužbencev na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
Zastavil vprašanje v zvezi z Resolucijo o strategiji za Jadran na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
24. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s propadanjem Plečnikove kulturne dediščine na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
Zastavil vprašanje v zvezi s koruptivnim dejanjem v pravosodju na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
17. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s propadanjem Plečnikove kulturne dediščine na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
14. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z razkrivanjem bančne tajnosti inšpekcijskim organom na katerega mora odgovoriti minister za finance.
31. 3. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o lokalni samoupravi na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
30. 3. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z avtorskimi in podjemnimi pogodbami na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
24. 3. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z lastniki podrejenih finančnih instrumentov na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z domnevnim povabilom Dimitrija Medvedjeva na Rusko kapelico na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
18. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s stroški pobiranja davkov in drugih obveznih dajatev na katerega mora odgovoriti minister za finance.
17. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s pridružitvenim sporazumom EU – Ukrajina na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
10. 2. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s kreditno aktivnostjo slovenskih bank na katerega mora odgovoriti minister za finance.
23. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi za povečanje konkurenčnosti in izboljšanje poslovnega okolja na katerega mora odgovoriti minister za finance.
15. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z izjavami predsednika vlade na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o integriteti in preprečevanju korupcije (ZIntPK) na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
5. 1. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko Probanke in Factor banke na katerega mora odgovoriti minister za finance.
23. 12. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s projektom Južni tok na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
12. 12. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s posledicami neuspešnih vladnih varčevalnih pogajanj s sindikati na katerega mora odgovoriti minister za finance.
21. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s slovenskim poročilom o periodičnem pregledu varovanja človekovih pravic za obdobje 2010 - 2014 na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
10. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s črpanjem nafte in plina v Jadranu na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
7. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z zunanjo revizijo javnih ustanov na katerega mora odgovoriti minister za finance.
4. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s sklenjenimi svetovalnimi in podjemnimi pogodbami na katerega mora odgovoriti minister za finance, minister za javno upravo.
3. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s predlogom Rebalansa proračuna RS za 2014 na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavil vprašanje v zvezi z odškodninami osebam, ki so bile izbrisane iz registra stalnega prebivalstva na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za notranje zadeve.
Zastavil vprašanje v zvezi s predlogom Rebalansa proračuna RS za 2014 – Prejeta sredstva iz EU na katerega mora odgovoriti minister za finance.
22. 10. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s padcem Slovenije na lestvici ekonomske svobode na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 10. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z najnovejšim incidentom v Piranskem zalivu na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
1. 10. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi s »socialno kapico« na katerega mora odgovoriti minister za finance.
30. 9. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z odgovornostjo za izvedbo preiskave bančne »luknje« na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Anže Logar
Povprečje
Največ
106%
106
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427