Bojan Podkrajšek

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 3297 glasov v okraju Slovenske Konjice
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: kovinarski tehnik
Starost: 53 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
18. 12. 2020
Govorila na 54. izredna seja Državni zbor
25. 11. 2020
17. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
10. 11. 2020
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 35. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
4. 11. 2020
Govorila na 27. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 27. nujna seja Odbor za kulturo
27. 10. 2020
21. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
20. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
19. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
17. 10. 2020
Govorila na 27. izredna seja Državni zbor
16. 10. 2020
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 34. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

24. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z nadzorom izpusta odpadnih voda, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
13. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z lesnopredelovalnimi centri, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
15. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s položajem kmetic, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
18. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s položajem kmetic, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
26. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s projektom nove poslovne zgradbe družbe Slovenski državni gozdovi d.o.o., na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
20. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem tujcev in zlorabami socialnih pomoči, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
9. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s projektom »Stara šola za nove ideje«, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
17. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z objekti razglašenimi za kulturni spomenik državnega pomena, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z opuščanjem kmetij, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
26. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s povečanjem prometne varnosti na regionalni cesti Lukovica - Trojane, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z objekti razglašenimi za kulturni spomenik državnega pomena, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z opuščanjem kmetij, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s 3. razvojno osjo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
30. 8. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ravnanjem s presežno odpadno embalažo, na katerega mora odgovoriti Vlada.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Bojan Podkrajšek
Povprečje
Največ
17%
17
45.8666666666667%
46
608%
Franc Trček
608