Bojan Podkrajšek

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 3297 glasov v okraju Slovenske Konjice
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: kovinarski tehnik
Starost: 51 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

22. 5. 2019
21. 5. 2019
20. 5. 2019
17. 5. 2019
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z objekti razglašenimi za kulturni spomenik državnega pomena, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
8. 3. 2019
Govoril na 5. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

17. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pripravo skupne kmetijske politike, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z objekti razglašenimi za kulturni spomenik državnega pomena, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z opuščanjem kmetij, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
26. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanjem prometne varnosti na regionalni cesti Lukovica - Trojane, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z objekti razglašenimi za kulturni spomenik državnega pomena, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z opuščanjem kmetij, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s 3. razvojno osjo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
30. 8. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z ravnanjem s presežno odpadno embalažo, na katerega mora odgovoriti Vlada.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Bojan Podkrajšek
Povprečje
Največ
9%
9
13.4666666666667%
13
133%
Franc Trček
133

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Bojan Podkrajšek
Povprečje
Največ
86.0824742268041%
86
86.127731442889%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100