Bojana Muršič

SD

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejela 729 glasov v okraju Ruše
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: magistrica znanosti državnih in evropskih študij
Starost: 48 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

30. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z lokalno družbeno odgovornostjo podjetja Slovenski državni gozdovi, d. o. o., na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
26. 9. 2019
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
25. 9. 2019
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
Govorila na 11. redna seja Državni zbor
24. 9. 2019
23. 9. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
15. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uvedbo parkirnih kart starejšim osebam nad 80 let z veljavnim vozniškim dovoljenjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
12. 7. 2019
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
11. 7. 2019
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
10. 7. 2019
9. 7. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zamudami pri izplačilih evropskih sredstev, na katerega mora odgovoriti minister brez resorja pristojen za razvoj strateške projekte in kohezijo.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

30. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z lokalno družbeno odgovornostjo podjetja Slovenski državni gozdovi, d. o. o., na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
15. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uvedbo parkirnih kart starejšim osebam nad 80 let z veljavnim vozniškim dovoljenjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zamudami pri izplačilih evropskih sredstev, na katerega mora odgovoriti minister brez resorja pristojen za razvoj strateške projekte in kohezijo.
17. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sporazumom z nekdanjo predsednico uprave Slovenskega državnega holdinga, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
Zastavila vprašanje v zvezi s povišanjem plač vodilnim v NLB d.d., na katerega mora odgovoriti minister za finance.
13. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z spremembo starostne meje za brezplačne senzorje sladkornih bolnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zagotavljanjem enakega dostopa do poštnih storitev, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
16. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z delovanjem dnevnega centra v Rušah, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z objestnim divjanjem s kros motorji, štirikolesniki in downhill kolesi po gozdovih, gozdnih cestah in travnikih, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
29. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zakonom o celostni zgodnji obravnavi predšolskih otrok s posebnimi potrebami, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
11. 3. 2019
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zapleti pri tolmačenju volilnih opravil na lokalnih volitvah 2018, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
23. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uskladitvijo ustreznih zakonov s 70.a členom Ustave RS, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
17. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z odpravo pridržkov k Istanbulski konvenciji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
18. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z reševanjem problema dolgotrajne oskrbe, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ohranjanjem kulturne dediščine, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
14. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z zakonsko ureditvijo področja psihoterapije in podelitvijo koncesij na področju psihoterapije, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
26. 9. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z neenakostjo zavarovancev v oskrbnih domovih brez koncesije, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Bojana Muršič
Povprečje
Največ
18%
18
17.9666666666667%
18
168%
Franc Trček
168

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Bojana Muršič
Povprečje
Največ
96.4705882352941%
96
87.035760957362%
87
100%
Meira Hot
Tadeja Šuštar
100