Boris Doblekar

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 2488 glasov v okraju Litija
Število mandatov: 1
Prejšnji status: podžupan v občini Litija
Izobrazba: strojni tehnik
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za zadeve Evropske unije
10. 4. 2019
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
9. 4. 2019
Govoril na 7. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
5. 4. 2019
Govoril na 38. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govoril na 24. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 38. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
3. 4. 2019
Govoril na 6. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
Govoril na 6. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
29. 3. 2019
Govoril na 37. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem prevozov, kjer je varnost učencev ogrožena zaradi prisotnosti velikih zveri, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
15. 3. 2019
Govoril na 35. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem prevozov, kjer je varnost učencev ogrožena zaradi prisotnosti velikih zveri, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanji, ki so v lasti Republike Slovenije, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
Zastavil vprašanje v zvezi s plačilom prispevkov za socialno varnost, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s številom zaposlenih v Policiji po posameznih postajah in zagotavljanjem varnosti v lokalnih skupnostih, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
17. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s stanjem na deponiji Unično, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s stanjem na področju urejanja voda oziroma hudournikov v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko degradiranih območij v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
Zastavil vprašanje v zvezi z investicijami na področju državnih cest, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Boris Doblekar
Povprečje
Največ
8%
8
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Boris Doblekar
Povprečje
Največ
94.2307692307692%
94
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100