Boštjan Koražija

Levica

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: Levica
Prejel 782 glasov v okraju Ptuj II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: knjižnjičar - Knjižnica Ptuj
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 45 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
10. 4. 2019
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
3. 4. 2019
Govoril na 6. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
Govoril na 8. nujna seja Odbor za gospodarstvo
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
25. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečano proizvodnjo hmelja v dolinah rek Mislinje in Suhodolnice, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
15. 3. 2019
Govoril na 35. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije
13. 3. 2019
Govoril na 5. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
8. 3. 2019
7. 3. 2019
Govoril na 5. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečano proizvodnjo hmelja v dolinah rek Mislinje in Suhodolnice, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z nevzdržnimi življenjskimi razmerami prebivalcev na območju Ormoške ceste v mestni občini Ptuj in izgradnjo ptujske obvoznice, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor, ministrica za infrastrukturo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z izvršbami in poravnavanjem dolgov do vrtcev ter osnovnih šol s strani plačila nezmožnih staršev, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
21. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s prometom s kmetijskimi zemljišči v nekaterih upravnih enotah, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z doseganjem ciljev energetske obnove stavb v uporabi ožjega in širšega javnega sektorja, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
5. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem univerzalne poštne storitve, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
Zastavil vprašanje v zvezi z izboljšanjem dostopnosti slovenskih regij po železnici, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Boštjan Koražija
Povprečje
Največ
8%
8
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Boštjan Koražija
Povprečje
Največ
99.7252747252747%
100
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100