Brane Golubović

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejel 3026 glasov v okraju Domžale II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: podsekretar v kabinetu župana Kamnik
Izobrazba: magister upravnih ved
Starost: 50 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
26. 11. 2019
22. 11. 2019
21. 11. 2019
18. 11. 2019
29. 10. 2019
23. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
22. 10. 2019
21. 10. 2019
26. 9. 2019
24. 9. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z normativi za opravljanje dejavnosti predšolske vzgoje, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
19. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z vpisom otrok v vrtce, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
13. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z gojenjem medicinske konoplje, na katerega mora odgovoriti Vlada.
4. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z sofinanciranjem projektov vodovodne oskrbe, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
9. 8. 2019
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z razbremenitvijo regresa, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z aktivnostmi na področju podnebnih sprememb, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
30. 10. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z oskrbo s pitno vodo, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Brane Golubović
Povprečje
Največ
8%
8
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
202