Brane Golubović

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejel 3026 glasov v okraju Domžale II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: podsekretar v kabinetu župana Kamnik
Izobrazba: magister upravnih ved
Starost: 50 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

4. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z sofinanciranjem projektov vodovodne oskrbe, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
9. 8. 2019
12. 7. 2019
10. 7. 2019
26. 6. 2019
Govoril na 38. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
20. 6. 2019
18. 6. 2019
28. 5. 2019
22. 5. 2019
21. 5. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

4. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z sofinanciranjem projektov vodovodne oskrbe, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
9. 8. 2019
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z razbremenitvijo regresa, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z aktivnostmi na področju podnebnih sprememb, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
30. 10. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z oskrbo s pitno vodo, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Brane Golubović
Povprečje
Največ
3%
3
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Brane Golubović
Povprečje
Največ
95.6521739130435%
96
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100