Branislav Rajić

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejela 1088 glasov v okraju Maribor VI
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister znanosti
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 1. 2020
28. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z Zakonom o nalezljivih boleznih, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
27. 1. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
24. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z Zakonom o nalezljivih boleznih, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
20. 12. 2019
19. 12. 2019
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
18. 12. 2019
16. 12. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Zastavila vprašanje v zvezi z ureditvijo področja psihoterapije, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
12. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko študentov fizioterapije Alma Mater Europaea, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
29. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 11. 2019
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
22. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 28. izredna seja Državni zbor
21. 11. 2019
VZDRŽALA se je glasovanja o Brezpredmetno glasovanje
18. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

28. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z Zakonom o nalezljivih boleznih, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
24. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z Zakonom o nalezljivih boleznih, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z ureditvijo področja psihoterapije, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
12. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko študentov fizioterapije Alma Mater Europaea, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
2. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Zgodovinskim arhivom Ljubljana, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
7. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z odločbo Ustavnega sodišča o kvotah obvezne slovenske glasbe, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Univerzitetnim kliničnim centrom Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko prijave prebivališča napotenih delavcev, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
19. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gradnjo ograjenih sosesk oz. "gated communities", na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zagotovitvijo financiranja za delovanje Lutkovnega gledališča Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
26. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gojenjem božičnih drevesc na kmetijskem zemljišču, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gojenjem božičnih drevesc na kmetijskem zemljišču, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
Zastavila vprašanje v zvezi z upravljanjem Letališča Edvarda Rusjana Maribor, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
4. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z višino nadomestila za čas zadržanosti od dela zaradi bolezni za samozaposlene v kulturi, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
19. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ukinitvijo vinjetnega režima na hitri cesti skozi Maribor, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z ukinitvijo vinjetnega režima na hitri cesti skozi Maribor, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
5. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z varstvom in vzgojo predšolskih otrok, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Branislav Rajić
Povprečje
Največ
16%
16
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Branislav Rajić
Povprečje
Največ
93.2447397563677%
93
89.6712980345501%
90
99.8892580287929%
Meira Hot
100