Branko Grims

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 4405 glasov v okraju Kranj III
Število mandatov: 5
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister politoloških znanosti
Starost: 57 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

18. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepanjem proti nevladnim organizacijam, ki spodbujajo ilegalne migrante k vdoru preko slovenske meje, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
28. 5. 2019
22. 5. 2019
21. 5. 2019
20. 5. 2019
17. 5. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepanjem proti nevladnim organizacijam, ki spodbujajo ilegalne migrante k vdoru preko slovenske meje, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
7. 5. 2019
Govoril na 7. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
Govoril na 7. redna seja Odbor za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo
26. 4. 2019
Govoril na 41. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govoril na 41. redna seja Odbor za zadeve Evropske unije
24. 4. 2019
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za kulturo
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 10. nujna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
16. 4. 2019
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanjem števila ilegalnih migrantov in aktivnostmi nevladnih organizacij pri tem, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepanjem proti nevladnim organizacijam, ki spodbujajo ilegalne migrante k vdoru preko slovenske meje, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
17. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepanjem proti nevladnim organizacijam, ki spodbujajo ilegalne migrante k vdoru preko slovenske meje, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanjem števila ilegalnih migrantov in aktivnostmi nevladnih organizacij pri tem, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
3. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko razmer v slovenskem zdravstvu, na katerega mora odgovoriti Vlada.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s preprečevanjem ilegalnih migracij, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
21. 3. 2019
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z omejevanjem svobode izražanja, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
27. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s čezmejnim projektom razglasitve Brd za del kulturne dediščine UNESCO, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko ilegalnih migrantov, na katerega mora odgovoriti Vlada.
21. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s financiranjem izjemno kvalitetne kulturne dejavnosti Gimnazije Kranj, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z omejevanjem svobode izražanja, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
14. 11. 2018
19. 10. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s socialistično poslovno politiko bank v solastništvu Republike Slovenije, na katerega mora odgovoriti Vlada.
29. 8. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z migracijsko in azilno politiko v Republiki Sloveniji, na katerega mora odgovoriti ministrica za notranje zadeve, ki opravlja tekoče posle.
14. 8. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s podpisom in veljavnostjo marakeške deklaracije, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavil vprašanje v zvezi z izdajo delovnih dovoljenj tujcem po upravnih enotah, na katerega mora odgovoriti Vlada.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Branko Grims
Povprečje
Največ
19%
19
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Branko Grims
Povprečje
Največ
80.1932367149759%
80
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100