Danijel Krivec

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 2739 glasov v okraju Tolmin
Število mandatov: 5
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani inženir
Starost: 55 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

9. 7. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
18. 6. 2020
16. 6. 2020
15. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
29. 5. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 38. izredna seja Državni zbor
27. 5. 2020
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
26. 5. 2020
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
Govorila na 17. redna seja Državni zbor
25. 5. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
12. 5. 2020
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 17. redna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

24. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sofinanciranjem občinskih investicij, na katerega mora odgovoriti Vlada.
23. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko zdravstvenega doma Tolmin, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
22. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zdravniškimi potrdili pridobljenimi v tujini, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z novo pokojninsko zakonodajo, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
14. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko onemogočenega poslovanja slovenskih podjetij preko spletne trgovine Amazon Europe, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
28. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z varovanjem ugleda in nepristranskim ravnanjem državnega tožilca, na katerega mora odgovoriti Vlada.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z Globalnim dogovorom o migracijah, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
17. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s posledicami neizpolnjevanja zaveze glede prodaje NLB d.d., na katerega mora odgovoriti Vlada.
4. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z varovanjem ugleda in nepristranskim ravnanjem državnega tožilca, na katerega mora odgovoriti Vlada.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Danijel Krivec
Povprečje
Največ
10%
10
31.7666666666667%
32
325%
Zmago Jelinčič Plemeniti
325