Dejan Židan

SD

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejela 2803 glasov v okraju Murska Sobota II
Število mandatov: 3
Prejšnji status: minister za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano, podpredsednik Vlade RS
Izobrazba: dr. veterinarske medicine, magister veterinarskih znanosti
Starost: 53 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

15. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 46. izredna seja Državni zbor
Govorila na 46. izredna seja Državni zbor
5. 10. 2020
NI glasovala za Navzočnost
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
30. 9. 2020
29. 9. 2020
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
25. 9. 2020
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
24. 9. 2020
23. 9. 2020
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
22. 9. 2020
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
21. 9. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
18. 9. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 44. izredna seja Državni zbor
Govorila na 44. izredna seja Državni zbor
Govorila na 44. izredna seja Državni zbor
Govorila na 44. izredna seja Državni zbor
16. 7. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
NI glasovala za Dnevni red v celoti
Govorila na 43. izredna seja Državni zbor
Govorila na 42. izredna seja Državni zbor
14. 7. 2020

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Dejan Židan
Povprečje
Največ
0%
0
40.5777777777778%
41
547%
Franc Trček
547