Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Dragan Matić

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 3001 glasovi v Ljubljana Moste-Polje II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktor arhiva
Izobrazba: doktor znanosti
Starost: 54 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
Govoril na 65. izredna seja Državni zbor
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
Govoril na 58. izredna seja Državni zbor
27. 3. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
23. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
22. 3. 2018
16. 3. 2018
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor
Govoril na 55. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Dragan Matić
Povprečje
Največ
94.1747572815534%
94
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Dragan Matić
Povprečje
Največ
93.1734931734932%
93
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

7. 3. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z financiranjem narodnih manjšin na katerega mora odgovoriti Vlada.
19. 1. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z vodstvom RTV Slovenije na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
10. 11. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z izplačilom regresa za prehrano učiteljem na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
7. 7. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s kulturnim turizmom v Republiki Sloveniji na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
5. 7. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z medijsko zakonodajo na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
16. 6. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s strateškim načrtom poslovanja družbe Slovenski državni gozdovi, d.o.o. na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
19. 5. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z medijsko zakonodajo na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
18. 4. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s Pravilnikom o spodbujanju vlaganj v AV produkcijo na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
17. 3. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi z nelojalno konkurenco na področju gostinstva glede obračunavanja DDV na katerega mora odgovoriti ministrica za finance.
1. 12. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z neustreznim vzdrževanjem vodotokov na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
16. 9. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s ciljnimi ukrepi za spodbujanje večje udeležbe na kulturnih prireditvah na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi s preventivnimi pregledi o ustreznosti varstva arhivskega gradiva osnovnih šol na katerega mora odgovoriti ministrica za kulturo.
15. 7. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z umeščanjem infrastrukture v prostor na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
24. 3. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z dolžino trajanja predkazenskih postopkov na katerega mora odgovoriti minister za pravosodje.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z nedavnimi poplavami v Ljubljani na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Dragan Matić
Povprečje
Največ
15%
15
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427