Do nadaljnega zaradi prenove spletnega mesta Državnega zbora podatkov na Parlametru ne osvežujemo, ker strojno berljivi podatki trenutno niso dosegljivi. Se opravičujemo za nevšečnosti.

Ferenc Horváth

IMNS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: IMNS
Prejela 4193 točk v okraju Lendava
Število mandatov: 1
Prejšnji status: predsednik Sveta Pomurske madžarske samoupravne narodne skupnosti
Izobrazba: univerzitetni diplomirani profesor madžarskega jezika s književnostjo in geografije
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

17. 2. 2021
Govorila na 2. redna seja Ustavna komisija
29. 12. 2020
18. 12. 2020
25. 11. 2020
27. 10. 2020
21. 10. 2020
19. 10. 2020
NI glasovala za Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ferenc Horváth
Povprečje
Največ
1%
1
49.7111111111111%
50
681%
Franc Trček
681