Franc Breznik

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 2697 glasov v okraju Lenart
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani ekonomist
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 11. 2019
22. 11. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 28. izredna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
21. 11. 2019
18. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
15. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s socialnim statusom starejšega kmečkega prebivalstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
Zastavil vprašanje v zvezi s hitro železniško povezavo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
29. 10. 2019
23. 10. 2019
22. 10. 2019
21. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
18. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z sofinanciranjem šolske in športne infrastrukture, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
Zastavil vprašanje v zvezi s socialnim statusom starejšega kmečkega prebivalstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

15. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s hitro železniško povezavo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
Zastavil vprašanje v zvezi s socialnim statusom starejšega kmečkega prebivalstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
18. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z sofinanciranjem šolske in športne infrastrukture, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
Zastavil vprašanje v zvezi s socialnim statusom starejšega kmečkega prebivalstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z geotermalno energijo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
20. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zmanjševanjem inovacijske uspešnosti v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko sortirnic odpadkov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o vajeništvu, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
3. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z učinki Zakona o razvojni podpori Pomurju, na katerega mora odgovoriti Vlada.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko ukrepov aktivne politike zaposlovanja, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z nesorazmerjem med ceno avtoplina in plina za ogrevanje, na katerega mora odgovoriti minister za finance, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
24. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z davkom na motorna vozila, na katerega mora odgovoriti Vlada.
4. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z zakonodajo na področju institucionalnega varstva, na katerega mora odgovoriti Vlada.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z urejanjem položaja turističnih kmetij, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
9. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s stanjem v sadjarstvu po dveh zaporednih pozebah, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.