Franc Jurša

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejel 820 glasov v okraju Ljutomer
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: pravnik notranjih zadev, Višja šola za notranje zadeve
Starost: 66 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

18. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z migracijskim centrom v Lendavi, na katerega mora odgovoriti generalni sekretar Vlade.
28. 5. 2019
22. 5. 2019
21. 5. 2019
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
20. 5. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
17. 5. 2019
Govoril na 35. redna seja Kolegij predsednika Državnega zbora
9. 5. 2019
Govoril na 4. redna seja Odbor za obrambo
Govoril na 4. redna seja Odbor za obrambo
16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2019
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z migracijskim centrom v Lendavi, na katerega mora odgovoriti generalni sekretar Vlade.
21. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z demografskim rezervnim skladom, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
28. 2. 2019
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z dvigom cen oskrbnin v domovih za starejše občane, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franc Jurša
Povprečje
Največ
3%
3
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Jurša
Povprečje
Največ
96.1352657004831%
96
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100