Franc Kramar

SAB

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SAB
Prejel 1055 glasov v okraju Radovljica I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: župan občine Bohinj
Izobrazba: univerzitetni diplomirani inžinir lesarstva
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s Triglavskim narodnim parkom, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
10. 4. 2019
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govoril na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
4. 4. 2019
Govoril na 8. redna seja Odbor za finance
Govoril na 8. redna seja Odbor za finance
3. 4. 2019
Govoril na 8. nujna seja Odbor za gospodarstvo
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
25. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom gospodarskega in bančnega kriminala, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
8. 3. 2019
6. 3. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s Triglavskim narodnim parkom, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom gospodarskega in bančnega kriminala, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom bančnega in gospodarskega kriminala, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pregonom gospodarskega in bančnega kriminala, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
19. 7. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s Triglavskim narodnim parkom, na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor, ki opravlja tekoče posle.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franc Kramar
Povprečje
Največ
5%
5
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Kramar
Povprečje
Največ
78.021978021978%
78
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100