Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Franc Laj

PS NP

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: PS NP
Izvoljen z 2612 glasovi v Lendava
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojni podjetnik
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa
Starost: 56 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
NI glasoval za Širitev dnevnega reda
24. 4. 2018
Glasoval PROTI Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
22. 3. 2018
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
Govoril na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Franc Laj
Povprečje
Največ
78.6407766990291%
79
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franc Laj
Povprečje
Največ
67.2660672660673%
67
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

12. 9. 2017
10. 6. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi z delovanjem gospodarske družbe Slovenski državni gozdovi d. o. o. na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi za zatiranje ambrozije na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
12. 6. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z Agencijo Republike Slovenije za okolje na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
15. 5. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z zaposlovanjem zdravnikov na katerega mora odgovoriti ministrica za zdravje.
17. 4. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi s področja obvladovanja poplavne ogroženosti na katerega mora odgovoriti ministrica za okolje in prostor.
12. 12. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z družbo Nafta Lendava d.o.o. na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
14. 11. 2014
Zastavil vprašanje v zvezi z družbo Nafta Lendava d.o.o. na katerega mora odgovoriti minister za finance v funkciji ministra za gospodarski razvoj in tehnologijo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franc Laj
Povprečje
Največ
10%
10
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Članstva