Franc Rosec

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejela 3108 glasov v okraju Velenje II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: vodja strojnega področja v Termoelektrarni Šoštanj
Izobrazba: magister stroke s področja energetike
Starost: 53 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

18. 6. 2020
16. 6. 2020
15. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
Govorila na 40. izredna seja Državni zbor
29. 5. 2020
NI glasovala za Dnevni red v celoti
27. 5. 2020
25. 5. 2020
NI glasovala za Dnevni red v celoti
NI glasovala za Dnevni red v celoti
28. 4. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

27. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko nove okoljske zakonodaje, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s predlogom novega davka na motorna vozila, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
14. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s področjema znanja in usposobljenostjo kot ključnima dejavnikoma za doseganje razvojnih ciljev Slovenije, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko upravljanja s komunalnim blatom, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
15. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sanacijo odlagališča Leženj, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
23. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s predelavo in vgradnjo ekološko sporne zemljine, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
18. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s predelavo in odvozom odpadnega materiala, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
24. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s stanjem v energetiki, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z upravljanjem pristaniške infrastrukture na območju koprskega tovornega pristanišča, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
20. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko odlagališča Leženj, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
17. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z delovanjem oziroma dostopom do interneta, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
12. 9. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z negativnimi posledicami v kolikor bo sprejeto zvišanje davčne obremenitve kapitala, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s karavanškim predorom in 3. razvojno osjo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
14. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sanacijami odlagališč, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z Bolnišnico Topolšica, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s črpanjem sredstev za zapiranje premogovnikov, na katerega mora odgovoriti minister brez resorja pristojen za razvoj strateške projekte in kohezijo.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s koncesijami za premogovnike, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s poplavno ogroženostjo naselij ob reki Paki, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s prihodnostjo Bolnišnice Topolšica in objektov v lasti bolnišnice, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franc Rosec
Povprečje
Največ
19%
19
31.7666666666667%
32
325%
Zmago Jelinčič Plemeniti
325