Franci Kepa

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 2394 glasov v okraju Trebnje
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojni podjetnik
Izobrazba: inženir gradbeništva
Starost: 55 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Govoril na 6. nujna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Govoril na 6. nujna seja Odbor za zadeve Evropske unije
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem interventnega zakona o ravnanju z odpadki, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
11. 4. 2019
Govoril na 26. redna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 4. redna seja Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu
3. 4. 2019
Govoril na 6. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
Govoril na 6. redna seja Odbor za delo, družino, socialne zadeve in invalide
2. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z graditvijo rastlinjakov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govoril na 6. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
21. 3. 2019
Govoril na 2. redna seja Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu
15. 3. 2019
Govoril na 35. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije
Govoril na 35. redna seja (skupna seja) Odbor za zadeve Evropske unije
Zastavil vprašanje v zvezi z graditvijo rastlinjakov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
8. 3. 2019
6. 3. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem interventnega zakona o ravnanju z odpadki, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
2. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z graditvijo rastlinjakov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
15. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z graditvijo rastlinjakov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sanacijo državnih cest, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
21. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z informativnimi digitalnimi tablami ob avtocestah, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z odstranjevanjem cestninskih postaj, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Franci Kepa
Povprečje
Največ
6%
6
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Franci Kepa
Povprečje
Največ
84.8901098901099%
85
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100