Igor Peček

LMŠ

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 2241 glasov v okraju Kranj III
Število mandatov: 1
Prejšnji status: direktor komerciale v podjetju Sodexo d.o.o.
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa na Fakulteti za strojništvo
Starost: 57 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

22. 1. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s časovnico uvedbe davka na digitalne storitve, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
18. 12. 2020
14. 12. 2020
Govorila na 53. izredna seja Državni zbor
Govorila na 53. izredna seja Državni zbor
11. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z obratovanjem slovenskih smučišč v zimski sezoni 2020/2021, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, ministrica za izobraževanje znanost in šport.
25. 11. 2020
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
18. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
17. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
27. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
22. 10. 2020
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
21. 10. 2020
19. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor
Govorila na 21. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

22. 1. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s časovnico uvedbe davka na digitalne storitve, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
11. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z obratovanjem slovenskih smučišč v zimski sezoni 2020/2021, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo, ministrica za izobraževanje znanost in šport.
16. 10. 2020
18. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z vladnim predlogom zakona o demografskem skladu, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
4. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z razpoložljivimi sredstvi za sofinanciranje investicij občin, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
16. 7. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z aktivnostmi za sistemske spremembe delovanja gorske reševalne službe, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
12. 6. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z avtomatizacijo elektronskega pridobivanja podatkov iz zemljiške knjige, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
22. 5. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s prihodki v proračun v mesecu marcu in aprilu, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
30. 4. 2020
14. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z avtomatizacijo elektronskega pridobivanja podatkov iz Zakona o zemljiški knjigi (ZZK-1), na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje, ki opravlja tekoče poslee.
8. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gradnjo južne obvoznice na Bledu, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
Zastavila vprašanje v zvezi z obremenjenostjo Blejskega jezera in okolice, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
13. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z razširjenostjo populacije in škodo, ki jo v Sloveniji v zadnjih letih povzročajo šakali, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z morebitno spremembo na področju distribucije električne energije, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Igor Peček
Povprečje
Največ
14%
14
45.8666666666667%
46
608%
Franc Trček
608