Igor Zorčič

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Prejel 1731 glasov v okraju Brežice
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani pravnik
Starost: 41 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
26. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
25. 3. 2019
21. 3. 2019
Govoril na 8. redna seja Mandatno-volilna komisija
19. 3. 2019
Govoril na 9. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
8. 3. 2019
6. 3. 2019
14. 2. 2019
Govoril na 7. nujna seja Odbor za zdravstvo
Govoril na 7. nujna seja Odbor za zdravstvo

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z javnofinančno politiko države, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Igor Zorčič
Povprečje
Največ
1%
1
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Igor Zorčič
Povprečje
Največ
92.5824175824176%
93
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100