Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Irena Kotnik

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljena z 3210 glasovi v Radovljica II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: ravnateljica
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa
Starost: 63 let
Družbena omrežja: ni družbenih omrežij.

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 5. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
24. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
10. 4. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
27. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
22. 3. 2018
Govorila na 39. redna seja Državni zbor
16. 3. 2018
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Irena Kotnik
Povprečje
Največ
97.0873786407767%
97
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Irena Kotnik
Povprečje
Največ
88.8111888111888%
89
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

18. 9. 2015
Zastavila vprašanje v zvezi s programom Projektno učenje mlajših odraslih (PUM) na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 12. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi s poklicnim izobraževanjem na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.
14. 11. 2014
Zastavila vprašanje v zvezi z izgradnjo Blejske obvoznice na katerega mora odgovoriti minister za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Irena Kotnik
Povprečje
Največ
3%
3
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427