Do nadaljnega zaradi prenove spletnega mesta Državnega zbora podatkov na Parlametru ne osvežujemo, ker strojno berljivi podatki trenutno niso dosegljivi. Se opravičujemo za nevšečnosti.

Iva Dimic

NSi

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSi
Prejela 1753 glasov v okraju Logatec
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka visokošolskega programa komercialne in poslovne vede
Starost: 49 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

2. 7. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi z licencami radioloških inženirjev, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
18. 3. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko visokogorskih kmetij brez gozda, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
2. 2. 2021
Govorila na 57. izredna seja Državni zbor
29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
18. 12. 2020
11. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s prenovo Zakona o kazenskem postopku, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
25. 11. 2020
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor
Govorila na 49. izredna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

2. 7. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi z licencami radioloških inženirjev, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
18. 3. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko visokogorskih kmetij brez gozda, na katerega mora odgovoriti minister za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
11. 12. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s prenovo Zakona o kazenskem postopku, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
23. 10. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s sobivanjem staršev z bolnimi otroki v zdravstvenih zavodih, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
7. 10. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z okoljsko sprejemljivostjo projekta Občine Piran Ribiško pristanišče Seča, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
Zastavila vprašanje v zvezi z okoljsko sprejemljivostjo projekta Občine Piran Ribiško pristanišče Seča, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
15. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z licencami radioloških inženirjev, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
4. 5. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s plačami specializantov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
26. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z aktivnostmi vlade glede priprav na pojav koronavirusa, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade, ki opravlja tekoče posle.
18. 2. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi s spremenjenimi Pravili obveznega zdravstvenega zavarovanja za medicinske pripomočke, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje, ki opravlja tekoče posle.
23. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z zaskrbljujočim stanjem v javnem zdravstvenem sistemu, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
16. 1. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z onesnaženjem zraka zaradi delovanja kamnoloma Predstruge, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
12. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izvajanjem zakona o investicijah v javne zdravstvene zavode, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavila vprašanje v zvezi z ogrožanjem javnega zdravstvenega sistema, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
18. 11. 2019
8. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z odlaganjem blata iz čistilnih naprav, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
22. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z odpravo protiustavnosti Zakona o duševnem zdravju, ki je bila ugotovljena z odločbo Ustavnega sodišča RS št. U-I-477/18-19 up-93/18-37, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
28. 8. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z upravičenostjo do brezplačnega šolskega prevoza, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
13. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z institutom zakonitega prebivališča, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve, minister za javno upravo.
17. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vedno bolj pogostimi pokoli domačih živali s strani divjih zveri, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
10. 4. 2019
29. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s postopki vzajemnega priznavanja pridobljene izobrazbe v državah članicah EU, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
30. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nizkimi vrednostmi invalidnin in izboljšanjem položaja najranljivejših, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
13. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z izvajanjem rejniške dejavnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
7. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z otroško srčno kirurgijo in razmerami v zdravstvu, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
5. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s položajem 100-odstotnih invalidov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za zdravje.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z upravljanjem gradu Snežnik, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
Zastavila vprašanje v zvezi s sistemskimi ukrepi za izboljšanje delovanja bolnišnic, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Iva Dimic
Povprečje
Največ
27%
27
49.7111111111111%
50
681%
Franc Trček
681