Ivan Hršak

DeSUS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: DeSUS
Prejela 373 glasov v okraju Hrastnik
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: varnostni inženir
Starost: 63 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

30. 9. 2020
29. 9. 2020
24. 9. 2020
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
23. 9. 2020
21. 9. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
Govorila na 20. redna seja Državni zbor
18. 9. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Zastavila vprašanje v zvezi z medijsko zakonodajo, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
14. 7. 2020
9. 7. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
18. 6. 2020
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
17. 6. 2020
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
16. 6. 2020
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
15. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

18. 9. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z medijsko zakonodajo, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
12. 12. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s procesom katalitične depolimerizacije, ki omogoča predelavo odpadkov v sintetično dizelsko gorivo, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
15. 11. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z namero Agencije za energijo za podvojitev mesečnih stroškov samooskrbnim sončnim elektrarnam, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
18. 10. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izrednim usklajevanjem pokojnin, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s časovnico realizacije nekaterih infrastrukturnih projektov v Zasavju, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ivan Hršak
Povprečje
Največ
5%
5
36.6777777777778%
37
424%
Franc Trček
424