Janez Janša

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 7020 glasov v okraju Grosuplje
Število mandatov: 8
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani obramboslovec
Starost: 61 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

28. 5. 2019
22. 5. 2019
21. 5. 2019
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
Govoril na 8. redna seja Državni zbor
20. 5. 2019
17. 5. 2019
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
Govoril na 23. izredna seja Državni zbor
16. 4. 2019
15. 4. 2019
VZDRŽAL se je glasovanja o Dnevni red v celoti
4. 4. 2019
Govoril na 7. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ
Govoril na 7. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ
27. 3. 2019
26. 3. 2019
25. 3. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Janez Janša
Povprečje
Največ
0%
0
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Janez Janša
Povprečje
Največ
64.0096618357488%
64
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100