Jani Prednik

SD

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SD
Prejel 2565 glasov v okraju Ravne na Koroškem
Število mandatov: 1
Prejšnji status: svetovalec v kabinetu ministra za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Izobrazba: univerzitetno diplomirani ekonomist
Starost: 30 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

12. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
10. 7. 2019
9. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
4. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z vzdrževanjem vodotokov rek Pake in Mislinje, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
3. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s priznavanjem in zamenjavo vozniških dovoljenj, izdanih v tujini, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
20. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
18. 6. 2019
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Govoril na 9. redna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z regijskimi obiski vlade, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zapiranjem finančne konstrukcije in državnim poroštvom za 3. razvojno os, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za infrastrukturo.
12. 6. 2019
Govoril na 36. redna seja Odbor za zunanjo politiko
Zastavil vprašanje v zvezi s pomanjkanjem družinskih zdravnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
3. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s subvencioniranjem certificiranja naravne gradnje, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
28. 5. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

4. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z vzdrževanjem vodotokov rek Pake in Mislinje, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
3. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s priznavanjem in zamenjavo vozniških dovoljenj, izdanih v tujini, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
18. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z regijskimi obiski vlade, na katerega mora odgovoriti Vlada.
13. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zapiranjem finančne konstrukcije in državnim poroštvom za 3. razvojno os, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za infrastrukturo.
12. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s pomanjkanjem družinskih zdravnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
3. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s subvencioniranjem certificiranja naravne gradnje, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
28. 5. 2019
16. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ureditvijo področja poklicnih bolezni v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
26. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembo socialne zakonodaje v Republiki Avstriji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
2. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem brezplačnega cepljenja dečkov proti humanim papilomavirusom (HPV), na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sistemsko ureditvijo redkih bolezni v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z izvrševanjem koalicijskega sporazuma z namenom ureditve zakonitega gojenja konoplje za pridobivanje medicinskega kanabisa, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jani Prednik
Povprečje
Največ
8%
8
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jani Prednik
Povprečje
Največ
91.7874396135266%
92
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100