Jerca Korče

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 3696 glasov v okraju Logatec, Vrhnika
Število mandatov: 1
Prejšnji status: študentka Filozofske fakultete - smer geografija
Izobrazba: gimnazijska maturantka
Starost: 29 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
Govorila na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2019
Govorila na 9. redna seja Mandatno-volilna komisija
9. 4. 2019
Govorila na 7. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
Govorila na 7. nujna seja Odbor za infrastrukturo, okolje in prostor
27. 3. 2019
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
8. 3. 2019
6. 3. 2019
Glasovala PROTI Brezpredmetno glasovanje
13. 2. 2019
Govorila na 3. redna seja Komisija za narodni skupnosti
Govorila na 2. redna seja Odbor za obrambo
Govorila na 2. redna seja Odbor za obrambo
Govorila na 3. redna seja Komisija za narodni skupnosti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z aktualnimi ukrepi 13. vlade, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jerca Korče
Povprečje
Največ
1%
1
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jerca Korče
Povprečje
Največ
96.7032967032967%
97
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100