Jerca Korče

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 3696 glasov v okraju Logatec, Vrhnika
Število mandatov: 1
Prejšnji status: študentka Filozofske fakultete - smer geografija
Izobrazba: gimnazijska maturantka
Starost: 30 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

20. 12. 2019
18. 12. 2019
16. 12. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
29. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
26. 11. 2019
22. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 28. izredna seja Državni zbor
21. 11. 2019
NI glasovala za Brezpredmetno glasovanje
20. 11. 2019
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
Govorila na 13. redna seja Državni zbor
18. 11. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
29. 10. 2019
23. 10. 2019
22. 10. 2019
21. 10. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z aktualnimi ukrepi 13. vlade, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jerca Korče
Povprečje
Največ
1%
1
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
202