Jernej Vrtovec

NSi

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSi
Prejel 1787 glasov v okraju Ajdovščina
Število mandatov: 2
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani teolog
Starost: 34 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 11. 2019
26. 11. 2019
22. 11. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
21. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
19. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
18. 11. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
29. 10. 2019
24. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
23. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
22. 10. 2019
21. 10. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

18. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z načini kadrovanja v podjetjih v lasti države, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
23. 8. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi glede podjetja BIA Separations, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
5. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z mešanimi policijskimi patruljami na slovensko – italijanski meji, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s prodajo Abanke, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
24. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z DUTB, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
Zastavil vprašanje v zvezi s spremembo Kazenskega zakonika, na katerega mora odgovoriti Vlada.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z izvajanjem Zakona o prekinitvi postopkov proti družbenikom izbrisanih družb, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jernej Vrtovec
Povprečje
Največ
7%
7
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
202