Jože Lenart

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejel 1471 glasov v okraju Slovenj Gradec
Število mandatov: 1
Prejšnji status: finančni analitik v GEP Štalekar d.o.o.
Izobrazba: ekonomist, diplomant višješolskega programa
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
15. 4. 2019
11. 4. 2019
Govoril na 9. nujna seja Odbor za zdravstvo
4. 4. 2019
Govoril na 7. nujna seja Komisija za nadzor javnih financ
29. 3. 2019
Govoril na 5. redna seja Komisija za nadzor javnih financ
27. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
26. 3. 2019
Govoril na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
25. 3. 2019
Govoril na 10. nujna seja Odbor za zdravstvo
15. 3. 2019
Govoril na 10. nujna seja Odbor za finance
Govoril na 10. nujna seja Odbor za finance
Govoril na 10. nujna seja Odbor za finance
13. 3. 2019
Govoril na 7. redna seja Odbor za finance
Govoril na 7. redna seja Odbor za finance
8. 3. 2019
6. 3. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z Uredbo za nadomestilo za zmanjšanje dohodka iz kmetijske dejavnosti zaradi prilagoditve ukrepom vodovarstvenega režima, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za okolje in prostor.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z izjemno visokimi bolniškimi nadomestili, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za zdravje.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jože Lenart
Povprečje
Največ
2%
2
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jože Lenart
Povprečje
Največ
98.3516483516484%
98
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100