Jožef Horvat

NSi

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSi
Prejel 1624 glasov v okraju Lendava
Število mandatov: 4
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: univerzitetni diplomirani fizik
Starost: 64 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
15. 4. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
27. 3. 2019
26. 3. 2019
25. 3. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
8. 3. 2019
6. 3. 2019
19. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z opravljanjem poklica diplomirani socialni gerontolog, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za izobraževanje znanost in šport.
7. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s ceno goriva in vinjet, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za infrastrukturo.
31. 1. 2019
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor
Govoril na 4. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

19. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z opravljanjem poklica diplomirani socialni gerontolog, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za izobraževanje znanost in šport.
7. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s ceno goriva in vinjet, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za infrastrukturo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z učinkovitostjo javnega sektorja glede na mednarodne primerjave in povišanje plač, na katerega mora odgovoriti minister za javno upravo.
23. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z vračilom premalo izplačanih plač zdravstvenim delavcem, na katerega mora odgovoriti minister za finance, minister za zdravje.
Zastavil vprašanje v zvezi z nakupi slovenske kmetijske zemlje v Pomurju, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zamudami pri prenosu pravnih aktov EU v slovenski pravni red, na katerega mora odgovoriti generalni sekretar Vlade.
18. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s primerjavo dohodkov zaposlenih v tujini in zaposlenih v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
13. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z univerzalnim pravnim nasledstvom dopolnilne dejavnosti na kmetiji, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z razbremenitvijo davkoplačevalcev, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
6. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s predlogi za sprejetje sistemskih ukrepov za preprečevanje revščine, še posebej za družine z nepreskrbljenimi mladoletnimi otroki, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
5. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z neenako dostopnostjo do nenujnih reševalnih prevozov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z ukrepi na področju davčnega sistema, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jožef Horvat
Povprečje
Največ
12%
12
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120