Jožef Lenart

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 3406 glasov v okraju Ptuj I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: karierni svetovalec v Kariernem središču Urada za delo Ptuj
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa Fakultete za organizacijske vede
Starost: 50 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 4. 2019
15. 4. 2019
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
Govoril na 7. redna seja Državni zbor
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanjsko problematiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za okolje in prostor.
27. 3. 2019
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
Govoril na 6. redna seja Državni zbor
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z odvzemom dodatka pripadnikom Slovenske vojske, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
19. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z agencijskim zaposlovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
13. 3. 2019
Govoril na 3. redna seja Odbor za obrambo
8. 3. 2019
7. 3. 2019
Govoril na 5. redna seja Državni zbor
6. 3. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanjsko problematiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za okolje in prostor.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z odvzemom dodatka pripadnikom Slovenske vojske, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
19. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z agencijskim zaposlovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ekološkim kmetovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
30. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z obnovo in financiranjem kulturno pomembnih objektov v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport v funkciji ministra za kulturo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z obnovo in financiranjem kulturno pomembnih objektov v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
22. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko tedenskih in mesečnih delavcev migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
7. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s ponavljajočimi kaznivimi dejanji osebe brez urejenega statusa za bivanje v Republiki Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s potekom gradnje Urgentnega centra Ptuj, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z invalidskimi podjetji, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jožef Lenart
Povprečje
Največ
10%
10
11.9444444444444%
12
120%
Franc Trček
120

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Jožef Lenart
Povprečje
Največ
95.3296703296703%
95
86.3591419062521%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100