Jožef Lenart

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 3406 glasov v okraju Ptuj I
Število mandatov: 1
Prejšnji status: karierni svetovalec v Kariernem središču Urada za delo Ptuj
Izobrazba: diplomant univerzitetnega programa Fakultete za organizacijske vede
Starost: 51 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 1. 2020
Zastavil vprašanje v zvezi z rekonstrukcijo - gradnjo državne ceste R1-229, odsek št. 1286 Rogoznica (Ptuj) – Senarska, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
31. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sorazmernostjo določenih kazni zapora, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
20. 12. 2019
19. 12. 2019
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
18. 12. 2019
17. 12. 2019
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
16. 12. 2019
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
Govoril na 14. redna seja Državni zbor
13. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z asistenti za gibalno ovirane otroke, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z dohodninsko problematiko delavcev migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
29. 11. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 29. izredna seja Državni zbor
26. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
22. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
21. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem varnosti v prometu, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve, ministrica za infrastrukturo.
20. 11. 2019
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor
Govoril na 13. redna seja Državni zbor

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

13. 1. 2020
Zastavil vprašanje v zvezi z rekonstrukcijo - gradnjo državne ceste R1-229, odsek št. 1286 Rogoznica (Ptuj) – Senarska, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
31. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sorazmernostjo določenih kazni zapora, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
13. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z asistenti za gibalno ovirane otroke, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 12. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z dohodninsko problematiko delavcev migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
21. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem varnosti v prometu, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve, ministrica za infrastrukturo.
15. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z izobraževalnimi programi, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
7. 11. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanjem izigravanja zakonodaje na področju socialnega varstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
18. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanjsko problematiko mladih družin, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
10. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z učinkovitostjo Vlade RS, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z nadzorom nad delom zdravnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
9. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s protitočno zaščito, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
27. 8. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s financiranjem samostojnih visokošolskih zavodov, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
5. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z investicijo Magna Steyr v Hočah, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
28. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanim številom ilegalnih prehodov meje s Slovenijo, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s financiranjem varstva otrok v vrtcih, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
17. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko pobiranja davkov in prispevkov, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s stanovanjsko problematiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti, minister za okolje in prostor.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z odvzemom dodatka pripadnikom Slovenske vojske, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
19. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z agencijskim zaposlovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ekološkim kmetovanjem, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
30. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z obnovo in financiranjem kulturno pomembnih objektov v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport v funkciji ministra za kulturo.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z obnovo in financiranjem kulturno pomembnih objektov v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
22. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s problematiko tedenskih in mesečnih delavcev migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
7. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s ponavljajočimi kaznivimi dejanji osebe brez urejenega statusa za bivanje v Republiki Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za notranje zadeve.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s potekom gradnje Urgentnega centra Ptuj, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z invalidskimi podjetji, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jožef Lenart
Povprečje
Največ
18%
18
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
<