Jure Ferjan

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Število mandatov: 1
Prejšnji status: podžupan
Izobrazba: ekonomist
Starost: 28 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 12. 2020
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
Govorila na 55. izredna seja Državni zbor
18. 12. 2020
25. 11. 2020
17. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
2. 11. 2020
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
Govorila na 47. izredna seja Državni zbor
27. 10. 2020
21. 10. 2020
19. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
15. 10. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 46. izredna seja Državni zbor
Govorila na 46. izredna seja Državni zbor
5. 10. 2020
VZDRŽALA se je glasovanja o Navzočnost
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
30. 9. 2020

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Jure Ferjan
Povprečje
Največ
0%
0
45.8666666666667%
46