Prikazani so podatki za 7. sklic Državnega zbora Republike Slovenije (2014 - 2018). Nova verzija prihaja kmalu!

Kamal Izidor Shaker

SMC

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SMC
Izvoljen z 4957 glasovi v Domžale II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: koordinator mladinskih projektov
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 36 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

24. 5. 2018
22. 5. 2018
26. 4. 2018
24. 4. 2018
19. 4. 2018
17. 4. 2018
16. 4. 2018
11. 4. 2018
10. 4. 2018
5. 4. 2018
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
Govoril na 68. nujna seja Odbor za zunanjo politiko
27. 3. 2018
22. 3. 2018
16. 3. 2018

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Prisotnost na sejah DZ

Kamal Izidor Shaker
Povprečje
Največ
94.1747572815534%
94
87.4278698391281%
87
99.0291262135922%
Milan Brglez
99

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Kamal Izidor Shaker
Povprečje
Največ
92.4741924741925%
92
79.5244153569585%
80
97.6356976356976%
Simon Zajc
98

Poslanska vprašanja in pobude

13. 10. 2017
Zastavil vprašanje v zvezi s potekom priprave Strategije razvoja Slovenije na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.
19. 4. 2017
26. 2. 2016
Zastavil vprašanje v zvezi s črpanjem sredstev stare finančne perspektive na katerega mora odgovoriti ministrica brez resorja pristojna za razvoj strateške projekte in kohezijo.
18. 9. 2015
Zastavil vprašanje v zvezi z zagotavljanjem odprte dostopnosti rezultatov javno financiranih raziskav na katerega mora odgovoriti ministrica za izobraževanje znanost in šport.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Kamal Izidor Shaker
Povprečje
Največ
5%
5
61.9111111111111%
62
427%
Vinko Gorenak
427

Članstva