Karla Urh

LMŠ

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 1305 glasov v okraju Radovljica II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: predmetna učiteljica glasbene umetnosti na OŠ Stranje
Izobrazba: Pedagoška akademija, predmetna učiteljica glasbene umetnosti
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

28. 5. 2019
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
22. 5. 2019
21. 5. 2019
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
Govorila na 8. redna seja Državni zbor
20. 5. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
17. 5. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
16. 4. 2019
15. 4. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 4. 2019
Govorila na 26. redna seja (skupna seja) Odbor za zunanjo politiko
Govorila na 4. redna seja Komisija za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu
10. 4. 2019
Govorila na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
Govorila na 8. redna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
27. 3. 2019
26. 3. 2019
25. 3. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Karla Urh
Povprečje
Največ
0%
0
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Karla Urh
Povprečje
Največ
99.2287917737789%
99
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100