Karla Urh

LMŠ

opozicija

NEAKTIVEN

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 1305 glasov v okraju Radovljica II
Število mandatov: 1
Prejšnji status: predmetna učiteljica glasbene umetnosti na OŠ Stranje
Izobrazba: Pedagoška akademija, predmetna učiteljica glasbene umetnosti
Starost: 59 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

13. 3. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 15. nujna seja Odbor za kulturo
Govorila na 15. nujna seja Odbor za kulturo
12. 3. 2020
Govorila na 17. nujna seja Odbor za pravosodje
11. 3. 2020
Govorila na 18. nujna seja Odbor za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano
5. 3. 2020
29. 1. 2020
28. 1. 2020
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
Govorila na 15. redna seja Državni zbor
27. 1. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
23. 1. 2020
Govorila na 10. nujna seja Odbor za kulturo
20. 12. 2019
18. 12. 2019
17. 12. 2019
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
Govorila na 14. redna seja Državni zbor
16. 12. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Karla Urh
Povprečje
Največ
0%
0
30.6777777777778%
31
268%
Franc Trček
268