Leon Merjasec

SDS

koalicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Število mandatov: 1
Prejšnji status:
Izobrazba: gozdar
Starost: 51 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

18. 9. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
14. 7. 2020
9. 7. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
18. 6. 2020
17. 6. 2020
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
Govorila na 18. redna seja Državni zbor
16. 6. 2020
15. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
11. 6. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
29. 5. 2020
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 38. izredna seja Državni zbor
27. 5. 2020

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

Brez zadetkov.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Leon Merjasec
Povprečje
Največ
0%
0
36.6777777777778%
37
424%
Franc Trček
424