Lidija Ivanuša

SNS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SNS
Prejela 743 glasov v okraju Ormož
Število mandatov: 1
Prejšnji status: samostojna podjetnica
Izobrazba: frizer
Starost: 40 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

16. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izvedbo volitev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi z izvedbo volitev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 7. 2019
Zastavila vprašanje glede dokumenta z nazivom Poklicne kompetence in aktivnosti izvajalcev v dejavnosti zdravstvene nege, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
12. 7. 2019
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
10. 7. 2019
9. 7. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
Govorila na 10. redna seja Državni zbor
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vodnimi viri v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
2. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z brezdomci, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi z zdravstvom za zaposlene, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
26. 6. 2019
Govorila na 3. redna seja Odbor za zdravstvo
20. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s čakalnim časom, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavila vprašanje v zvezi z gnečo na štajerski avtocesti, na katerega mora odgovoriti Vlada.
19. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gnečo na javnih prevoznih sredstvih, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s postopkom odmere davka na motorna vozila, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
18. 6. 2019

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

16. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izvedbo volitev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi z izvedbo volitev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 7. 2019
Zastavila vprašanje glede dokumenta z nazivom Poklicne kompetence in aktivnosti izvajalcev v dejavnosti zdravstvene nege, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
5. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vodnimi viri v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
2. 7. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zdravstvom za zaposlene, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavila vprašanje v zvezi z brezdomci, na katerega mora odgovoriti Vlada.
20. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s čakalnim časom, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavila vprašanje v zvezi z gnečo na štajerski avtocesti, na katerega mora odgovoriti Vlada.
19. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gnečo na javnih prevoznih sredstvih, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s postopkom odmere davka na motorna vozila, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
14. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uporabo konoplje, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano, minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
11. 6. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s poznim ukrepanjem v primeru spolne zlorabe otroka, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
Zastavila vprašanje v zvezi s hrupom, na katerega mora odgovoriti Vlada.
28. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s poznim ukrepanjem v primeru spolne zlorabe otroka, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavila vprašanje v zvezi z tečajem plavanja v osnovnih šolah, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
20. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z nadvozom Ponikva, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
17. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z otroci s posebnimi potrebami, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
14. 5. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z opravo veterinarske služb, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
23. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z obiskovanjem zdravnikov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
16. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z gledanostjo RTV Slovenija, na katerega mora odgovoriti Vlada.
15. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z programi v vrtcih, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
12. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z kadrovsko problematiko, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
10. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z delom zdravnic in zdravnikov v javnem sektorju, na katerega mora odgovoriti Vlada.
22. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z višino najnižje zagotovljene pokojnine, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
20. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z mesečnim statističnim pregledom januar 2019, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
1. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s čakalnim časom, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
28. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z izobraževanjem učencev Republiki Sloveniji glede zdrave in domače prehrane, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
26. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z učnim jezikom v osnovnih šolah, na katerega mora odgovoriti minister za izobraževanje znanost in šport.
Zastavila vprašanje v zvezi z obratovanjem CSD, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavila vprašanje v zvezi z kadrovsko problematiko, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
29. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z obrednim zakolom muslimanske verske skupnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
25. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z obrednim zakolom muslimanske verske skupnosti, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
21. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z dodeljevanjem brezplačne pravne pomoči, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi subvencioniranjem malih kmetov, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
16. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z aktualno problematiko zdravstvenega sistema, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
7. 11. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z razvrščanjem objektov, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
Zastavila vprašanje v zvezi z finančnimi vzpodbudami, na katerega mora odgovoriti ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
Zastavila vprašanje v zvezi z infrastrukturo v občini Polzela, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Lidija Ivanuša
Povprečje
Največ
30%
30
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142