Ljudmila Novak

NSi

opozicija

NEAKTIVEN

Osnovne informacije

Poslanska skupina: NSi
Prejela 2460 glasov v okraju Domžale I, Ribnica
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanka
Izobrazba: diplomantka univerzitetnega programa (prof.slovenskega in nemškega jezika s književnostjo)
Starost: 60 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

20. 6. 2019
18. 6. 2019
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
Govorila na 9. redna seja Državni zbor
7. 6. 2019
Govorila na 9. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
28. 5. 2019
22. 5. 2019
21. 5. 2019
20. 5. 2019
NI glasovala za Dnevni red v celoti
17. 5. 2019
Glasovala ZA Dnevni red v celoti
15. 5. 2019
Govorila na 8. nujna seja Odbor za izobraževanje, znanost, šport in mladino
24. 4. 2019
Govorila na 4. redna seja Odbor za kulturo

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

25. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z uresničevanjem Nacionalnega zavezništva za rokodelstvo 2018 - 2020, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
18. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z vzpostavitvijo registra grobov znanih Slovencev, pokopanih izven Republike Slovenije, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
11. 4. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z registrom grobov kulturnikov in umetnikov, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.
21. 3. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi z zamujeno priložnostjo nastopa predsednika vlade v Evropskem parlamentu, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
Zastavila vprašanje v zvezi z razpisom koncesij za institucionalno varstvo starejših, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
1. 3. 2019
7. 2. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi odzivanjem državnega tožilstva na sume storitev kaznivih dejanj, ki izhajajo iz medijskih objav, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
15. 1. 2019
Zastavila vprašanje v zvezi s sanacijo in rekultivacijo zemljišč pri izvajanju rudarske pravice podjetja Termit, d.d. v Občini Moravče, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
17. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z s podaljševanjem vozniških dovoljenj starostnikom, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
11. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko financiranja slovenskih tiskanih medijev v Italiji, na katerega mora odgovoriti minister za zunanje zadeve.
6. 12. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z darili države za pare, ki sklenejo zakonsko zvezo, na katerega mora odgovoriti Vlada.
Zastavila vprašanje v zvezi s problematiko Gradu Trate v občini Šentilj, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
12. 10. 2018
Zastavila vprašanje v zvezi z zaposlovanjem in financiranjem zaposlenih v Rokodelskem centru Ribnica, na katerega mora odgovoriti minister za kulturo.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Ljudmila Novak
Povprečje
Največ
13%
13
14.6333333333333%
15
142%
Franc Trček
142

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Ljudmila Novak
Povprečje
Največ
80.6763285024155%
81
86.0730141446159%
86
100%
Tina Heferle
Meira Hot
Aljaž Kovačič
100