Marijan Pojbič

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 2861 glasov v okraju Pesnica
Število mandatov: 5
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: gimnazijski maturant
Starost: 58 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

29. 10. 2019
25. 10. 2019
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Govoril na 12. redna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z zdravstvenim poklicem optometrist, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
24. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zaposlovanjem tujih medicinskih sester in zdravstvenih delavcev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
23. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z varstveno-delovnimi centri, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavil vprašanje v zvezi s pomanjkanjem zdravstvenega osebja v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavil vprašanje v zvezi z javnim razpisom za zmanjševanje medgeneracijskih stereotipov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
22. 10. 2019
21. 10. 2019
17. 10. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Govoril na 27. izredna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o dolgotrajni oskrbi, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zdravjem prebivalcev zaradi množičnega prihoda migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
3. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z odstranitvijo cestninskih postaj, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
26. 9. 2019
24. 9. 2019
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Zastavil vprašanje v zvezi z družinskimi pomočniki, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 9. 2019
NI glasoval za Dnevni red v celoti
Zastavil vprašanje v zvezi s podporo slovenskim inovatorjem, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s storitvami socialnega varstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

25. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zdravstvenim poklicem optometrist, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
24. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zaposlovanjem tujih medicinskih sester in zdravstvenih delavcev, na katerega mora odgovoriti Vlada.
23. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z javnim razpisom za zmanjševanje medgeneracijskih stereotipov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
Zastavil vprašanje v zvezi s pomanjkanjem zdravstvenega osebja v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
Zastavil vprašanje v zvezi z varstveno-delovnimi centri, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
17. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o dolgotrajni oskrbi, na katerega mora odgovoriti Vlada.
11. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z zdravjem prebivalcev zaradi množičnega prihoda migrantov, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
3. 10. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z odstranitvijo cestninskih postaj, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo.
24. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z družinskimi pomočniki, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s podporo slovenskim inovatorjem, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s storitvami socialnega varstva, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
4. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z mejnimi kontrolami znotraj Schengenskega območja, na katerega mora odgovoriti Vlada.
3. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s kadrovsko podhranjenostjo v Slovenski vojski, na katerega mora odgovoriti minister za obrambo.
20. 8. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z naraščanjem bolniških odsotnosti v Sloveniji, na katerega mora odgovoriti Vlada.
21. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s sklenjenimi pravnimi dokumenti z bivšo predsednico uprave SDH d.d., na katerega mora odgovoriti Vlada.
2. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s kompostarno v Ceršaku, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
Zastavil vprašanje v zvezi s selitvijo pljučnega oddelka v UKC Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ukinitvijo javnega zdravstvenega zavoda Nacionalni inštitut za otroške srčne bolezni, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
27. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s selitvijo pljučnega oddelka v UKC Maribor, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
11. 2. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s proračunom, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
30. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s kadrovsko politiko, na katerega mora odgovoriti ministrica za pravosodje.
29. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s kompostarno v Ceršaku, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
28. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z uporabnim dovoljenjem, na katerega mora odgovoriti minister za okolje in prostor.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s položajem invalidov, na katerega mora odgovoriti ministrica za delo družino socialne zadeve in enake možnosti.
23. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s povečanjem programa zdravstvene dejavnosti zdravniku koncesionarju, na katerega mora odgovoriti minister za zdravje.
29. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z inšpektoratom za delo, na katerega mora odgovoriti Vlada.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marijan Pojbič
Povprečje
Največ
20%
20
22.5222222222222%
23
202%
Franc Trček
202