Marjan Šarec

LMŠ

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: LMŠ
Prejela 6160 glasov v okraju Kamnik
Število mandatov: 1
Prejšnji status: župan Občine Kamnik
Izobrazba: univerzitetni diplomirani igralec
Starost: 44 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

1. 3. 2021
Govorila na 63. izredna seja Državni zbor
Govorila na 63. izredna seja Državni zbor
Govorila na 63. izredna seja Državni zbor
26. 2. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s prihodnjimi ukrepi Vlade RS, povezanimi z javnimi financami, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
29. 12. 2020
18. 12. 2020
25. 11. 2020
16. 11. 2020
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
Govorila na 48. izredna seja Državni zbor
13. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z aktualnim dogajanjem v državi, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

26. 2. 2021
Zastavila vprašanje v zvezi s prihodnjimi ukrepi Vlade RS, povezanimi z javnimi financami, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.
13. 11. 2020
Zastavila vprašanje v zvezi z aktualnim dogajanjem v državi, na katerega mora odgovoriti predsednik Vlade.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marjan Šarec
Povprečje
Največ
2%
2
49.7111111111111%
50
681%
Franc Trček
681