Marko Pogačnik

SDS

opozicija

Osnovne informacije

Poslanska skupina: SDS
Prejel 3193 glasov v okraju Škofja Loka I
Število mandatov: 3
Prejšnji status: poslanec
Izobrazba: magister organizacijskih ved
Starost: 47 let
Družbena omrežja:

Zadnje aktivnosti

26. 9. 2019
25. 9. 2019
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
24. 9. 2019
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
23. 9. 2019
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
Govoril na 11. redna seja Državni zbor
20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z izgradnjo obvoznic, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
12. 7. 2019
10. 7. 2019
9. 7. 2019
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
Govoril na 10. redna seja Državni zbor
5. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z upravljanjem državnega premoženja, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
28. 6. 2019
Govoril na 12. redna seja Odbor za finance

Prisotnost na glasovanjih sej DZ skozi čas

Poslanska vprašanja in pobude

20. 9. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z izgradnjo obvoznic, na katerega mora odgovoriti ministrica za infrastrukturo, minister za okolje in prostor.
5. 7. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z upravljanjem državnega premoženja, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
14. 6. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z upravljanjem državnega premoženja, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
17. 5. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s katastrskim dohodkom gozdnih zemljišč, na katerega mora odgovoriti minister za finance, ministrica za kmetijstvo gozdarstvo in prehrano.
12. 4. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z razbremenitvijo gospodarstva, na katerega mora odgovoriti minister za gospodarski razvoj in tehnologijo.
22. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s tako imenovano davčno reformo, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
1. 3. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi s prodajnim postopkom za Abanko d.d., na katerega mora odgovoriti minister za finance.
25. 1. 2019
Zastavil vprašanje v zvezi z ustanovitvijo demografskega sklada, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
11. 12. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi z Zakonom o postopku sodnega varstva imetnikov kvalificiranih obveznosti bank, na katerega mora odgovoriti minister za finance.
16. 11. 2018
Zastavil vprašanje v zvezi s trošarinsko politiko za naftne derivate, na katerega mora odgovoriti minister za finance.

Št. poslanskih vprašanj in pobud

Marko Pogačnik
Povprečje
Največ
9%
9
17.9666666666667%
18
168%
Franc Trček
168

Prisotnost na glasovanjih sej DZ

Marko Pogačnik
Povprečje
Največ
91.7647058823529%
92
87.035760957362%
87
100%
Meira Hot
Tadeja Šuštar
100